КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ    

Української вітрильної асоціації класів

«Ультра», «Ультра-М»  «Ультра-Д»

на 2013 рік.

 

завантажити КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ 2013 у форматі PDF Adobe PDF file

 

№ п/п Назва змагань Строк проведення Місце проведення Повноважний організатор
1

Windmaster Regatta (Spring)
                                   Тільки для класу                «Star»
Спорт боти, крейсерсько перегонові яхти, «Fіnn», «Laser SB-20», “Ultra”, “Cadet”, «Промінь-М» судна типу «Оptimist»

09.05 – 12.05
15.05 – 19.05

Вітрильна федерація Київської області
Яхт-клуб КПДЮ, «Юніор», Київське водосховище

2

Відкритий чемпіонат
Асоціації класів: Ультра / Ультра М / Ультра Д

20.06 – 23.06

Печенізьке водосховище Старий Салтів
Харківський обл. яхт-клуб / Асоціація Ультра

3

Кубок Рибалки
Серед юнаків і дівчат молодшого віку, класів яхт Ультра / Ультра М. Групи яхт Промінь, Промінь-М

30.05 – 04.06

м. Севастополь / Севастопольська федерація

4

Чемпіонат України в неолімпійських номерах програми

19.08 – 24.08

м. Маріуполь, яхт-клуб «Азовсталь», ВФУ, Держмолодьспорт України, Донецька вітрильна федерація, управління з питань фізичної культури і спорту Донецької області

5

WindmasterRegatta (Autumn)
Спорт боти, крейсерсько перегонові яхти, «Star», «Fіnn», «LaserSB-20», “Ultra”, “Cadet”, «Промінь-М» судна типу «Оptimist»

11.09 – 15.09

Вітрильна федерація Київської області
Яхт-клуб КПДЮ, «Юніор», Київське водосховище

 


 

КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ
Вітрильної федерації України на 2013 рік

ВФУ - Календар ВФУ / КВЗ - Календар всеукраїнських змагань

 

завантажити КАЛЕНДАР ЗМАГАНЬ 2013 у форматі PDF Adobe PDF file

 

№ п/п ВФУ КВЗ Назва змагань Строк проведення Місце проведення Повноважний організатор
1  

1

Всеукраїнські змагання серед юнаків та дівчат – «Південна регата»

25.03 – 30.03

м. Севастополь, ВФУ, Держмолодьспорт України, Вітрильна федерація Севастополя, відділ Севастопольської МДА

2 1  

Відкритий чемпіонат асоціації класу «Оптиміст»

18.04 – 21.04

Чорноморський яхт клуб Одеса / Асоціація Оптиміст

3 2  

Весняний чемпіонат Асоціації класу «Мелжес-24»

18.04 – 21.04

м. Севастополь, Ушакова балка / Асоціація Мелжес

4 3  

Весняний чемпіонат Асоціації класу «470»

25.04 – 29.04

м. Севастополь

5  

2

І етап Кубка України серед юнаків та дівчат

01.05 – 06.05

м.Світловодськ, ВФУ, Держмолодьспорт України, Кіровоградська вітрильна федерація, яхт-клуб «Кристал», управління з питань фізичної культури і спорту Кіровоградської області

6 4  

Кубок асоціації класу «Фінн»

03.05 – 06.05

м. Севастополь яхт-клуб «Юг» / Асоціація Фінн

7  

3

І етап Кубка України в олімпійських номерах програми – «Весняний олімпійський тиждень»

07.05 – 12.05

м. Севастополь, ВФУ, Держмолодьспорт України,Вітрильна федерація Севастополя, відділ Севастопольської МДА

8 5  

Windmaster Regatta (Spring)
                                   Тільки для класу                «Star»
Спорт боти, крейсерсько перегонові яхти, «Fіnn», «Laser SB-20», “Ultra”, “Cadet”, «Промінь-М» судна типу «Оptimist»

09.05 – 12.05
15.05 – 19.05

Вітрильна федерація Київської області
Яхт-клуб КПДЮ, «Юніор», Київське водосховище

9 6  

І етап Кубку Канівського водосховища
«Травневі вітрила» крейсерські перегони

17.05 – 19.05

Київський міський крейсерський яхт-клуб

10 7  

Відкритий чемпіонат
Асоціації класів: Ультра / Ультра М / Ультра Д

20.06 – 23.06

Печенізьке водосховище Старий Салтів
Харківський обл. яхт-клуб / Асоціація Ультра

11  

4

ІІ етап Кубка України в олімпійських номерах програми – «Тиждень Севастополя»

24.05 – 29.05

м. Севастополь, ВФУ, Держмолодьспорт України, Вітрильна федерація Севастополя, відділ Севастопольської МДА

12 8  

І етап КубкуКременчуцького водосховища

24.05 – 26.05

яхт-клуб «Парус» м. Черкаси / Черкаська обл. федерація

13  

5

ІІ етап Кубка України серед юнаків та дівчат – «Вітрила надій»

29.05 – 03.06

м. Нова Каховка, ВФУ, Держмолодьспорт України, Херсонська вітрильна федерація, яхт-клуб «Maximmarine», управління з питань фізичної культури і спорту Херсонської області

14 9  

Кубок Рибалки
Серед юнаків і дівчат молодшого віку, класів яхт Ультра / Ультра М. Групи яхт Промінь, Промінь-М

30.05 – 04.06

м. Севастополь / Севастопольська федерація

15 10  

Регата на кубок яхт-клубу «Maxim marine»
Серед крейсерських і спортивних яхт

01.06 – 02.06

Яхт-клуб «Maxim marine» Нова Каховка
Херсонська федерація

16 11  

Кубок Криму 2013 / Кубок командуючого ВМС ЗС України
Відкриті крейсерські перегони за маршрутом:
Севастополь-Балаклава-Феодосія-Артек-Севастополь

14.06 – 23.06

м. Севастополь, Вітрильна федерація Севастополя

17 12  

Відкритий Кубок України у класі «Star»

19.06 – 23.06

м. Севастополь, Ушакова балка / Асоціація Зірковий

18 13  

Екологічна регата пам’яті Сергія Шаповалова

27.06 – 30.06

м. Миколаїв, Обл. яхт-клуб, Миколаївська федер.,
р. Буг, Дніпро-Бузький лиман, Чорне море

19 14  

Кубок асоціації класу «Оптиміст»

червень
серпень

Чорноморський яхт-клуб, м. Одеса / Асоціація Оптиміст

20  

6

ІІІ етап Кубка України в олімпійських номерах програми

03.07 – 08.07

м. Київ, яхт-клуб КПДЮ, Київське водосховище, ВФУ, Держмолодьспорт України, Київська вітрильна федерація

21 15  

ІІ етап Кубку Кременчуцького водосховища

05.07 – 07.07

Яхт-клуб «Металург», м. Світловодськ / Кіровоградська обл. федерація

22 16  

Кубок національної асоціації класу «Кадет»

10.07 – 13.07

Київське водосховище, Яхт-клуб КПДЮ «Юніор»
Асоціація класу «Кадет» / Київська федерація

23 17  

Кубок Флотів класу «Star»

11.07 – 14.07

Яхт-клуб ТОВ «Вітрильна федерація», м. Харків

24 18  

ІІ етап Кубку Канівського водосховища «Літня регата»
крейсерські перегони

26.07 – 28.07

Київський міський крейсерський яхт-клуб

25 19  

Кубок портів Чорного моря з нагоди Дня флоту України
Всеукраїнська відкрита регата крейсерських яхт

26.07 – 02.08

Одеська обл. федерація,
Марина «Сосновий берег», м. Одеса

26 20  

Кубок Шмідта У всіх номерах програми,
Крейсерські перегони

11.08 – 17.08

м. Миколаїв, Обл. яхт-клуб, Миколаївська федерація, р. Буг, Матвієвський розлив

27 21  

Кубок Лепорського / Відкрита Всеукраїнська регата: Крейсерські перегони, Кадет, Оптиміст, Промінь, Промінь-М, Лазер, Лазер-р

14.08 – 22.08

м. Маріуполь, яхт-клуб «Азовсталь»
Донецька федерація

28 22  

Відкритий чемпіонат «Флоту східна Україна» у класі «Star»

15.08 – 20.08

Яхт-клуб ТОВ «Вітрильна федерація», м. Харків
Асоціація класу «Star», Салтівське водосховище

29 23  

Чемпіонат асоціації класу «Кадет»

16.08 – 20.08

Київське водосховище, Яхт-клуб КПДЮ «Юніор»,
Асоціація класу «Кадет» / Київська федерація

30  

7

Чемпіонат України серед крейсерсько-перегонових яхт
(за окремим положенням)

17.08 – 26.08

м.Світловодськ, ВФУ, Держмолодьспорт України, Кіровоградська вітрильна федерація, яхт-клуб «Кристал», управління з питань фізичної культури і спорту Кіровоградської області

31  

8

Чемпіонат України в неолімпійських номерах програми

19.08 – 24.08

м. Маріуполь, яхт-клуб «Азовсталь», ВФУ, Держмолодьспорт України, Донецька вітрильна федерація, управління з питань фізичної культури і спорту Донецької області

32 24  

Кубок Трансбункера
Оптиміст, Кадет, Фінн

22.08 – 25.08

м. Одеса / Чорноморський яхт-клуб

33 25  

Кубок Чорного моря
Всеукраїнська відкрита регата крейсерських яхт

23.08 – 29.08

Одеська обл. федерація,
Марина «Сосновий берег» м. Одеса

34 26  

ІІІ етап Кубку Кременчуцького водосховища

23.08 – 25.08

Яхт-клуб «Металург», м. Світловодськ / Кіровоградська обл. федерація

35 27  

Київська міжнародна регата / в календарі ISAF
дитячі та юнацькі класи

24.08 – 29.08

Київська федерація яхт-клуб СДЮСШОР «Оболонь», затока Собаче гирло

36  

9

Відкритий чемпіонат ВФУ, чемпіонат України серед юнаків та дівчат (особисто-командний залік)

01.09 – 06.09

м. Севастополь, ВФУ, Держмолодьспорт України Вітрильна федерація Севастополя, відділ Севастопольської МДА

37 28  

Кубок яхт-клубу «Енергетик» імені Г.І. Строкова
Крейсерські перегони

06.09 – 08.09

м. Вишгород, Київське водосховище,
Яхт-клуб «Енергетик»

38 29  

WindmasterRegatta (Autumn)
Спорт боти, крейсерсько перегонові яхти, «Star», «Fіnn», «LaserSB-20», “Ultra”, “Cadet”, «Промінь-М» судна типу «Оptimist»

11.09 – 15.09

Вітрильна федерація Київської області
Яхт-клуб КПДЮ, «Юніор», Київське водосховище

39 30  

ІІІ етап Кубку Канівського водосховища «Вереснева регата» крейсерські перегони

13.09 – 15.09

Київський міський крейсерський яхт-клуб

40  

10

Відкритий чемпіонат ВФУ, чемпіонат України серед юніорів (особисто-командний залік)

15.09 – 20.09

м. Київ, яхт-клуб КПДЮ, Київське водосховище, ВФУ, Держмолодьспорт України, Київська вітрильна федерація

41 31  

Кубок Трансбункера
Laser, Laser-R, Laser-4.7, SB-20

26.09 – 29.08

м. Одеса / Чорноморський яхт-клуб

42 32  

Етап Кубка Європи
у класах Лазер, Лазер Р, Лазер 4.7, Лазер СБ-20

27.09 – 29.09

м. Одеса / Чорноморський яхт-клуб

43 33  

Чемпіонат Чорноморського яхт-клубу
в класі «Finn» серед ветеранів вікових груп 35/45/55

вересень

м. Одеса / Чорноморський яхт-клуб

44 34  

Добрий спомин І регата
Крейсерсько-перегонові яхти

28.09 – 30.09

Київська федерація, Яхт-клуб КПДЮ «Юніор» Київське водосховище

45  

11

Відкритий чемпіонат ВФУ, чемпіонат України в олімпійських номерах програми (особисто-командний залік)

30.09 – 06.10

м. Севастополь, ВФУ, Держмолодьспорт України, Вітрильна федерація Севастополя, відділ Севастопольської МДА

46 35  

Добрий спомин ІІ регата
Крейсерсько-перегонові яхти

05.10 – 07.10

Київський крейсерський яхт-клуб / Київська федерація Дніпро / Канівське водосховище

47 36  

Відкритий Кубок асоціації класу «Мелжес-24»
Лексус – Кап

09.10 – 13.10

м. Севастополь, Ушакова балка

48 37  

Південна варта Крейсерські перегони

12.10 – 13.10

Київська федерація яхт-клуб «Південний»

49 38  

Чемпіонат України у класі «Star»

16.10 – 20.10

м. Севастополь, Ушакова балка

50 39  

Міжнародна регата «Дружба-2013»
Laser SB-20, Laser 4.7, Кадет, Оптиміст

18.10 – 22.10

Чорноморський Яхт-клуб, Одеса

51  

12

ІII етап Кубка України серед юнаків та дівчат

25.10 – 30.10

м. Севастополь, ВФУ, Держмолодьспорт України, Вітрильна федерація Севастополя, відділ Севастопольської МДА

52 40  

Відкрита регата у класі «Мелжес-24» на Кубок журналу Міністерства оборони України «Військо України»

31.10 – 03.11

м. Севастополь, Ушакова балка

53 41  

Осінній чемпіонат Асоціації класу «470»

05.11 – 09.11

м. Севастополь

54 42  

Відкритий чемпіонат України у класі «Мелжес-24»

20.11 – 24.11

м. Севастополь, Ушакова балка